Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri teszveszen...

Szerintetek megéri teszveszen vagy vaterán eladni a használt legfőképpen gyerek ruhákat?

Figyelt kérdés
olcsón adnám 1000-1500ft H&M-es ruhák. szerintetek megéri vagy hagyjam a francba ? :)

2014. jún. 9. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb nézz utána, hogy pontosan mennyiért lehet eladni (a lejárt aukcióknál nézd meg), azaz ne a kikiáltási árat nézd. Ezek után döntsd el, hogy érdemes-e vele foglalkozni.
2014. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1500 Ft egy ruháért, ami használt?

Szerintem kicsit sok.


Ránéztem a H&M aktuális kínálatára 92-128 közötti méretben ÚJ kislányruha van 3 eFt-ért, póló 1.200 Ft-ért- ehhez képest NAGYON sok- főleg, hogy ha akció, kupon stb. is van a vásárláshoz (én is akkor szoktam)


Nézz szét az aukciós oldalakon: a használtruha kereskedők, turisok stb. nagy tömegben ugyanezeket adják 2-3-400 ft-os árakon- egyszerűen nem leszel velük versenyképes (és van, aki kimossa, vasalja- valószínűleg nem mind gusztustalan, igénytelen cigiszagú stb.- de még nem vásároltam így)


Én ennyiért nem venném meg.

Bocs, hogy kiábrándító voltam.

2014. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!