Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Számítástechnikai céget...

Számítástechnikai céget üzemeltetek Budapesten. Hogyha egy személy jönne hozzám a nyáron letölteni a gyakorlatát (OKJ-s képzés mellé kötelező a nyári gyakorlat! ) akkor nekem kötelességem fizetni neki?

Figyelt kérdés
Hogyha nincs kötelező gyakorlata, akkor is felvehetem?

2014. júl. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kötelező fizetni neki, másrészt igazából még az sem kell, hogy ott legyen. Elég ha aláírod neki a papírját, hogy részt vett gyakorlaton a kutya nem fogja nézni, hogy tényleg ott volt-e.

Persze jó az, ha látja kicsit miről is szól ez a munka, de tényleg a lényeg az, hogy pecsét kell a papírra.

2014. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél tetű, adj neki valami jelképes összeget... Ha egész hónapra megy, mondjuk adj neki 40rongyot. Tudom, iszonyat sok.
2014. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kell fizetni, de ingyen nem fogja elvállalni, addig fog helyet keresni amíg valaki nem fizet. Ha meg nem akar gyakot, keres valami céget aki aláírja neki a papírt, a kutyát nem érdekli ez.
2014. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Mindenképpen szeretném a srácot, mert nagyon jó esze van hozzá és én is örültem neki mikor mehettem gyakorlatra. Köszönöm!
2014. júl. 2. 19:04
 5/5 anonim válasza:

én úgy tudom hogy a kötelező gyakorlatokon fizetni kell


és ha elmúlt 16 akkor igen fel

2014. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!