Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen feltételeknek kell...

Milyen feltételeknek kell megfelelni a fiatal vállalkozók támogatásának elnyeréséhez? Min bukik el a pályázat?

Figyelt kérdés
Nagyjából már utána olvastam. Tisztában vagyok az életkorral, A és B komponenssel is, de engem konkrétan az érdekelne, hogy bármilyen fajta vállalkozást lehet indítani? Használtruha boltot szeretnék, vagy 100 forintos boltot nyitni, de nem vagyok benne biztos, hogy előbbit támogatják. Olyanok segítségét kérem, akik megnyerték a pályázatot. Mikre kell figyelni? Az üzleti pályázatot pályázatíróval készíttettétek? Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. júl. 4. 14:56
 1/1 anonim válasza:

Bátran fordulj pályázatíró céghez!

Több is van, ráadásul csak sikerdíjért is dolgoznak.

Létezik Uniós vissza nem térítendő támogatás is. Többféle támogatásra is lehet pályázni, régiónként más-, és más lehetőségek vannak. A vidéki régiók jobb helyzetben vannak a lehetőségek terén. Az fontos lesz, hogy a vállalkozás hova van bejelentve. Arra figyelni kell, hogy követhető és kimutatható legyen a pályázati pénzek felhasználása, és a kötelezettségeknek eleget kell tenni, amik a támogatás feltételei voltak!

Itt van pár link, ahol kezdésnek érdemes körül nézni:

[link]

[link]

[link]


Sok sikert!

2014. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!