Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés
salsa4ever nevű felhasználó kérdése:

Olyan kiadó helységeket keresnénk ahol lehetne tánctanfolyamot indítani Budapest egész területén Tükör előny de ha nincs az se baj Tudtok esetleg erre ötletet hol lehetne ilyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terem, tánc, kiadó, bérelhető, magánóra, Budapest, salsa, bérlés

2014. szept. 15. 11:23  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Google már kipipálva...

# 1/4Időpont 2014. szept. 15. 11:25 Privát üzenet
Ha sürgősen kell akkor én iskolákban próbálkoznék tornatermekkel, esetleg edzőtermekkel. Sok helyen van tükör is. Lehet, hogy még bartelezni is tudsz, pl adják a termet, ha tartasz oktatást az iskola diákjainak is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. szept. 15. 11:59 Privát üzenet
Modern jive fanatik nevű felhasználó válasza:

Roxy Studio-t tudom ajánlani. Honlapja is van, guglival megtalálod.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. szept. 15. 13:45 Privát üzenet
Modern jive fanatik nevű felhasználó válasza:

Ha még kellenek tippek, vagy másra gondoltál, írj priviben!

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. szept. 15. 13:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész Budapesten ilyen a víz?
Budapesten hol tudok egész olcsó, de tartós gitártokot venni?
Budapest egész területén érvényesnek kell lennie a 90%-os (fogyatékos) kártyának, és vele járó +1 kísérőnek. Metrón és villamoson utaznánk. Hogy történik ez? Lemegyek a metróhoz,...
Igaz, hogy a bankok közül a Citibank és a Budapest Bank egész jó fizetést ad (más bankhoz viszonyítva ugyanarra a pozícióra)?
Nyári munka. Valaki tud adni nyárra egy 15 éves fiú gimisnek munkát? Én Pesti vagyok, de szerintem megoldható lenne Budapest egész területe. Szórólap osztásban már jártas vagyok....
A Budapest Parkba egész évben folyamatosan vannak programok, koncertek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!