Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online webáruház üzemeltetése...

Online webáruház üzemeltetése és elkezdése. hogyan lehet felépíteni és üzemeltetni egy ilyen vállalkozást? Milyen feltételekkel? Mik szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell termék.


Egyébként van offline webáruház is?

2014. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ma 16:18 Van :D Ha pl nincsenek termékeid és még csak az oldal van meg.

Egyébként kell 1 tárhely (szervergép), domain, ha nem tudsz programozni, akkor maga az oldal elkészítése sem vmi olcsó mulatság illetve karban is kell tartani.Aztán pedig ha be van jelentve, tehát nem illegálisan ténykedsz akkor még adózni is kell.

2014. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Nem értek egyet. :) inkább úgy tudom elképzelni, hogy van egy szervered webáruházzal, termékekkel, csak nincs internetkapcsolat. Vagy esetleg letölthető az alkalmazás, amiben tudsz vásárolni internetkapcsolat nélkül is, csak maga a tranzakció csak akkor jön létre, amikor egyszer felcsatlakozol.


Hmm... Az utolsó nem is rossz ötlet, csak még nem tudom hogy mire jó. :D

2014. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Csak viccből írtam az első mondatot.Ha szó szoros értelemben vesszük akkor az amit írtál.A szervernek nincs netkapcsolata.

Egyébként ezzel az ötlettel nem sűrűn lehetne mit kezdeni.Már most is van olyan lehetőség (a legtöbb webáruházban)ha regisztrálva vagy akkor amit beletettél a kosárba az benne is marad(amíg ki nem törlöd/dobod).Szóval ezután már csak el kell küldened a megrendelést.Ha az történne amit írtál h feljelentkezek és megrendeli az nekem nem volna jó mert már lehet meggondoltam magam vagy más üzletben megvettem azt a dolgot.Így felesleges gond/intézkedés lenne a vége.Így a jó h ha már mindent kitöltöttél akkor még külön lépés h jóváhagyod h küldhetik a csomagot.

Ha te is "humornak" szántad akkor vedd úgy h nem írtam semmit :D

2014. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1, vállalkozói

2,. könyvelő (ha nem tudsz könyvelni)

3, egy rakás pénz

4, termék(ek)

5, rakás pénzen vásárolt webshop motor

6, hirdetésbe beleölt vagyon

7, imádkozás minden este, hogy a terméked felkapott legyen. (híg kutyasz@t pl nem fog senki se venni)

2014. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Kulcs-Webáruházat próbáld ki, mert nagyon jó árértékű program.Fejlett számlázó, készletező modullal


[link]

2014. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!