Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi össztőke/pénz kell...

Mennyi össztőke/pénz kell takarítócég alapításához?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy céget, ott 21 takarító dolgozik elég ratyi helyen, még annál is rosszabb fizetésért. Mennyi pénz kell egy ilyen cég alapításához?

2014. okt. 31. 16:13
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ez nagyon sok egyéb dologtól függhet még. Ha nagyon muszáj lenne megtippelni akkor én olyan 4-5 milliót mondanék rá.

De ezt nem lehet így megállapítani, körül-belül ennyire tippelnék így látatlanba:)

2014. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pénzügyi tanácsadó mennyit kér azért, hogy megmondja, hogy a pénzemből milyen vállakozást érdemes elindítani, esélyek, buktatók stb. Szeretnék segíteni a munkanélküliség csökkentésében és abban, hogy azok a szorgalmas dolgozó emberek akik nem tanultak, azok is keressenek annyit, hogy emberi körülmények közt élhessenek egyedül is. Én magam is nehezen élek,eddig nem kellett ehhez a kis "tőkéhez" nyúlni, de a felét beáldoznám, ha nem is takarító céget (az ráér, ha lenne valami mást), hogy én se haljak éhen és megmutassam, hogy attól, hogy a mi főnökünk egy embertelen, gonosz, önző g@c@ van normlis főnk is, aki nem csak a saját feneke alá akarja tömni a pénzt és lehet egy embertelennek tűnő melóhelyre is (maga a munkavégzés helye embertelen) lehet vinni egy kis emberséget!

Tudom, hogy először egyedül nekem kéne végezni az adott melót és ha sok a rendelés akkor vehetek fel mást is, de valahol el kell kezdeni.

Bocsi a gépelési hibákért, ha van, de a billentyűzetem rossz,a képernyőm se az igazi.

26/N

2014. okt. 31. 17:13
 3/11 anonim válasza:

Ez egy nagyon rendes dolog, azt nem tudom mennyibe kerül, de egy tanácsadó nem lehet olyan nagyon sok:)

Kívánom hogy sikerüljön!!:))

2014. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

KFT alapítás: 50 000FT

KFT letét: 3 000 000Ft

Munkások bére: 3 000 000 - 3 500 000Ft/hó

"ratyi hely" = telephely : 20m - 50m, vagy bérlet 350 000 - 700 000Ft/hó

Számlák(áram, víz, kuka) 100 000 - 500 000Ft/hó

Könyvelő, üzletkötő, ügyvéd: 100 000 - 500 000Ft/hó


Stb.... stb........stb... ,ha már az első tételt sem bírod kicsengetni, akkor ne is olvassad tovább!

2014. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Előszőr csak én dolgoznék és vállalnék munkát, mint pl takarítás. Gondolok itt kezdésnek magánlakások takarítására vagy kisebb irodaépület, (pl kb 300m2-re, amit egyedül is ki tudok takarítani éjjel akár). EEszközől csak nem kellhet olyan sok, itt talán a szőnyegtakarítógp kerülhet többe.
2014. nov. 2. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Üdv,


Először mérd fel a terepet is hogy egyáltalán lenne-e igény, ilyen takaritószólgálatra és lenn-e egyáltalán felkérés...


Másodszor pedig ha csöves cigányokat veszel fel akinek nincs melojúk nembiztos hogy lesz bizalom beengedni magánházba..

2014. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

magán vállalkozói igazolvány, nem drága, könyvelő se kell, csak az elején


kocsi, gép


munkaszerzés ami nem fog menni

2014. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mennyit kér egy pénzügyi tanácsadó azért, hogy megmondja ennyi pénzből mit lehet kezdeni, hogy ne legyen főnököm?
2014. nov. 12. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:

A "pénzügyi tanácsadó" nem tud ilyesmire válaszolni, leginkább megpróbál rád sózni valamit.


Takarítást az elején viszonylag nem túl sok pénzből el lehet indítani. Kell vmi kocsi amivel a dolgaidat tudod fuvarozni, fizetés az embereknek, közterhek, könyvelő, telefon, vegyszerek, eszközök, egy garázs vagy kis raktár.

A drágább gépeket padlósúroló stb tudod bérelni is.

2014. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HSz76 ***** válasza:

Először keress munkát.

Mérd fel a piacot, hogy hol, mennyiért tudnál vállalkozni.

Meglepődsz majd, hogy milyen keveset akarnak fizetni...

Majd számold ki, hogy a kapott pénzből milyen bér jön ki, mennyi anyagköltség lesz, és mennyi fix költség.

Könyvelő kb 20 e, bank 5 e, telefon 5 e, biztosítás 3 e, gépjármű 50 e

2014. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!