Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Édességbolt megnyitásánál...

Édességbolt megnyitásánál előírás-e vendég wc kialakítása? Ha van leülős rész, ott úgy tudom kell. De mi van akkor, ha üzleten belül csak köstoltatni szeretnék. Akkor s szükség van mosdóra? Sajnos lkicsi az üzlet, még a személyzeti wc is alig fér.

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 23:10
 1/4 anonim válasza:
69%

Én úgy tudom nem kötelező. A cukrászda is édességbolt nem? :) jártam én már akkora cukrászdában,ahol a kutya is alig tudott megfordulni,nemhogy egy wc is befért volna.Ilyen falra rögzíthető asztal volt,kis bárszékekkel,ahova le lehetett ülni.

De édességboltban is jártam már sokban,és egyben sem emlékszem vendég wc-re. Remélem tudtam segíteni :)

2014. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Édességboltban nem kell wc. Még akkor sem ha kóstolási lehetőség van.
2014. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez sok mindentől függ, nálunk a büfében inkább csak vásárolnak, sem mint esznek(rengeteg ajándéknak való terméket kínálunk, és ételt csak ""pluszba"), de azt kell figyelembe venni, hogy a tevékenységeknél mit adtál meg. Ezt nem tudom jobban elmagyarázni..de a másik két cégben szolgáltatást kínálunk, és semmi étkezési lehetőség nincs, még is kellett külön alkalmazottaknak való wc és vevőknek való wc. Valószínűleg azért voltak ilyen kötekedőek, mert fiatal a cégtulajdonos, vagy mert a családban 6 cég van. Bezzeg az arab gyrososoknak nem kell wc-t csinálni, gondolom ez normális:-D

de egyébként meg kell kérdezni. Ha jönnek ellenőrizni a helyet, biztos elmondják, mert ha hiányosság van, nincs engedély.

2014. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!!Egyébként nagyon szívesen kialakítanék valami leülős részt az üzleten belül,mivel galériázott a hely,és arra tökéletes lenne.Csak hát úgy gondolom,ahhoz mindenképp előírás a vendég wc.Talán a régebbi üzleteknél még nem,de az újaknál már szerintem kötelező.Azért ha bárkinek van még ötlete,tapasztalata ebben a témában,azt nagy örömmel fogadom.
2014. nov. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!