Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 26 éves vagyok vállalkozni...

26 éves vagyok vállalkozni szeretnék de fél füllel halottam, hogy van valami korhatár a támogatásoknak ez igaz és ha igen mi a korhatár?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

ezt az adott támogatás pályázati feltételei között kell kibogarásznod. Ahány pályázat, annyi támogatási feltétel. Van, ahol pl. felső korhatár van, 25-30-35 éves korban maximálva, ahol a fiatalokat akarják támogatni. Máshol szerintem csak 18 éves alsó korhatár van megadva, + min. 2-3-5 éve működő (esetleg ennyi ideje nyereségesen működő) vállalkozás pályázhat, stb.


Egyesével olvasgasd a neked szimpatikus pályázatokat. Ha jól értem, még most kezdenél bele a vállalkozásodba, tehát még van pár éved, amire (rendes) pályázatokat megcélozhatsz. Addig ráérsz a pályázatokat keresni, olvasgatni.

2015. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!