Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Így tudok pénzt keresni a...

Így tudok pénzt keresni a YouTube-nál?

Figyelt kérdés
Egy animét szeretnék újra feldolgozni, név szerint a Dragon Ball GT-t. A feldolgozásban szerepelnének a saját rajzaim és animációim illetve maszkolási módszert alkalmaznék. Az eredeti képsorokat pedig megpróbálnám tükrözni vagy eltorzítani valahogy, a hangokat is kissé torzítanám, így semmi copyright hülyeség nem lenne belőle. Viszont nem tudom hogy ezzel tudnék-e pénzt keresni mert tudom hogy a karakterek és a nevek meg az alapsorozat és az animációi a japán gyártóké tehát minden jog az övéké. Pedig nagyon jó ötleteim vannak és szerintem nagy sikert tudnék aratni és jó lenne ha egy kis pénzt szerezni belőle.

2015. jan. 21. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Inkább írj újat, ha vannak jó ötleteid.
2015. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
62%
A YouTube-on partnerséggel tudsz olyan helyzetbe jutni, hogy pénzt kapj a nézettséget után. Oda elég nehéz bekerülni. És ha valaki jelenti a videót, mert valami baja van, törölnek, mint felhasználót.
2015. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel nem fogsz tudni érvényesülni, mivel nem a saját termékedet dolgozod fel, gy előbb utóbb törölni fogják és kivágnak az oldalról. Viszont van egy módja , hogy saját tartalom nélkül is keressél pénzt a youtube-on csak ezt sokan nem tudják.
2015. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

"így semmi copyright hülyeség nem lenne belőle"


Dehogynem, az eredetit egy kicsit átbuherálod. Az még mindig nem a te szellemi terméked.

2015. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!