Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes ma Magyarországon...

Érdemes ma Magyarországon bármilyen vállalkozásba kezdeni?

Figyelt kérdés
Van némi felesleges pénzem és rengeteg ötlet ami mind szar szolárium konditerem mosoda vendéglátás van még ezekben otthon pénz ?
2015. febr. 19. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van hozzáértés, akkor akár pénz is lehet belőle.
2015. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Totykaaa válasza:

Nem tudom mennyi pénzed és van, de ami tuti vállalkozás az a patika!Lehet hogy több pénzre van szükség,mint pl. egy szoláriumnál vagy mosodánál, de minden bizonnyal megtérül a befektetés!A gyógyszerek méregdrágák, beteg emberek meg mindig lesznek!Persze ez csak akkor megy ha nagyban gondolkozol!Ha kicsiben akkor szerintem egy pékség minden reggel friss, helyben sütött áruval, nagyon jó ötlet egy lakótelep közepén ahol még nincs konkurencia!Én például minden reggel valami péksütit eszek munka előtt, mert reggelente nem bírja a gyomrom a nehéz ételeket, és szerintem ezzel sokan vannak így, a másik pedig, hogy szívesebben megveszem a frissen sütött, még meleg kenyeret, mint a boltban lévő csomagolt, szeleteltet amit kitudja mikor sütöttek.(ez legalábbis az én véleményem)

A vendéglátásban szerintem nincs nagy biznisz, túl sok a konkurens vállalat!

Még talán a konditerem, de ahhoz nagyon jó helyen kell elhelyezni, ahol van érdekeltségi köre.... Különben szívás, úgyhogy szerintem ezen ne is gondolkodj, mert nagy a kockázat, könnyű belebukni.

Szóval ha rám hallgatsz, akkor kezd egy pékséggel és utána meglátod , hogy hogy állsz anyagilag...onnan meg már elég sok lehetőség tárul eléd, az ismeretségi köröd is nagyobb lesz az üzleti világban és hátha jön majd valami "okosság", amiben látsz valami fantáziát...

Nekem is hasonlóak a terveim, bár még csak 21 éves vagyok és csak érettségim van(és nem is tervezek többet, mert nincs időm, energiám tanulni), tehát egyenlőre maradok a tervezgetésnél, a gyűjtögetésnél, a tapasztalatszerzésnél, és az ismeretségi köröm bővítésénél...


Remélem tudtam segíteni, Sok sikert a továbbiakban.


Üdv Ottó

2015. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!