Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok kávézót nyitni?

Hogyan tudok kávézót nyitni?

Figyelt kérdés
Mármint kell-e hozzá valamilyen engedély vagy végzettség?

2015. márc. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz szándékból, de ilyen kérdés mentén inkább ne nyiss, attól ez sokkal bonyolultabb. Nem valamilyen engedély, hanem egy rakat kell majd hozzá és ha nincs akár bérelhető üzlethelyiséged ami már ki van alakítva rá, akkor az bizony csúnya tanulópénz lesz a hozzá nem értés miatt.


Javaslom, hogy előbb legyen legalább egy okj-s üzletvezetői képesítésed,hogy az árképzésről,forgási mutatókról, stb legyen fogalmad, tanulmányozd át a HACCp feltételeket pl itt lekérheted:

[link]



és tanulj vállalkozási ismereteket autodidaktaként is akár.


Vagy max kockázati tőkével- ha csak pénzed van-szállj be olyan dologba, amihez nem értesz és nincs reális rálátásod.


Mondom még egyszer nem rossz szándék!

2015. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Igazad van valóban semmi tapasztalatom nincs e téren és inkább csak elméleti a kérdés, mivel szeretnék egy kezdő vállalkozást és épp egy kávézóban ültem mikor arra gondoltam, hogy "miért is ne?" és gondoltam meginformálom a dolgot. Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget. Ment a zöld kéz. :D
2015. márc. 3. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!