Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha tudomásom van olyan sörözőr...

Ha tudomásom van olyan sörözőröl, ahol házi pálinkát árulnak, rendszerint nem adnak blokkot, napi max 3000 ftot ütnek be a pénztár gépbe és feketén alkalmaz pultost, azt hol lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán értelme ? Milyen büntetést kaphat?
2015. máj. 11. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Most miért akarsz rosszat másnak ? Nem fecsérelném az energiámat arra hogy másokat feljelentsek.Amit teszel más ellen,azt az élet mindig visszaadja.
2015. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Jol teszed ha feljelented. Elso: ne haragudj de közösségben élünk, ez ugyanugy elítélendő, hiszem a többi adofizetot lopják meg ezzel. Milyen dolog az hogy mások százezreket adóznak, vagy tisztességes kocsmát működtetnek és ez meg feketén dolgozik, nem ad számlát? Szerinted ez rendben van? De persze aztan te vagy a legjobban felháborodva ha rosszak az utak, ha rossz az egészségügy, stb.


Mindez azert van mert nem elég, hogy egyesek törvénytelenségeket követnek el, hanem mások még védik is őket. Adót csalni manapság jó, aki ez ellen szolni mer az mocsok?


Remélem akkor is így gondolod, ha téged lopnak meg.

2015. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért akarom feldobni a tulajt, mert személyes okokból rosszban vagyunk. A leendő főnököm oda jár kávézni, ő pedig bemocskolt , ezt ki is lettem rúgva anélkül hogy egy napot is dolgozhattam volna, bizonyítani sem tudtam.. Úgy vagyok vele , ha nekem nem lett miatta munkám, ne legyen neki sem.

De tud valaki segíteni?

2015. máj. 11. 10:31
 4/5 A kérdező kommentje:
*ezért
2015. máj. 11. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
nav honlapján.
2015. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!