Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezekkel a végzettségekkel...

Ezekkel a végzettségekkel érdemes KATA-val egyéni vállalkozót indítani?

Figyelt kérdés

Van páv2es vizsgám és országos helyismerettel végzett sofőr vizsgám valamint tavaly végeztem el a sport-gyógymasszőrt.

Beszéltem anyu könyvelőjével és mondta, hogy a KATA-val 6millió forintig nem kell fizetni semmilyen adót (leszámítva a havi 50K-t)

Masszőr szalont bérelni drága.

Egyedül élek, a kis különálló hálószobámat át tudnám alakítani tiptop, jó hangulatú masszőr "szalonná".

2,5 éves 5ajtós suzuki splash autóm is van.

A sofőrködéshez is elég a számlatömb, nem kell még navos gép a vattacukrozáshoz úgyszintén.

Erre a 3 tevékenységre szeretnék ráfókuszálni.

A photoshophoz értek, weboldalt, szórólapokat meg tudom tervezni magamnak plusz facebookon csinálnék külön oldalakat a sofőrre és a masszázsra.


A kérdésem az lenne, hogy erre a két tevékenységre (plusz szezonálisan májustól-szeptemberig a vattacukrozást csinálnám) érdemes elkezdeni egyénibe vállalkozni.



2015. aug. 15. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, egy jó könyvelő elmondta volna azt is, hogy ebből max, járulékot tudsz fizetni.

Mást nem.

2015. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!