Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal vállalkozók lehetőségei?

Fiatal vállalkozók lehetőségei?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok és szeretnék indítani egy vállalkozást. A project alapvetően az online-média területén működne. Milyen lehetőségei vannak, így 2016-ban egy ötlettel, de tőkével nem rendelkező fiatalnak?

Milyen pályázatok vannak? Egyáltalán, hogy lehet ennyi idősen cégét alapítani, ha már csak az elején 3 milliót le kell kötni a Kft.-hez?

Köszi a válaszokat!



2016. jan. 14. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem muszáj kft alapítani.
2016. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
pénz nélkül semmi esélyed. Támogatást csak úgy nem adnak uniós támogatásnak van önrésze, szal az megint bukta.
2016. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyéni vállalkozói kiváltása ingyenes - bár utána minimum havi 50 ezer az adó, ha van bevételed, ha nincs.

BT-t is alapíthatsz - az már kicsit többe kerül...

A többi kérdésedre nem tudom a választ, de ha beírod a keresőbe, hogy fiatal vállalkozók vagy kezdő vállalkozó- pályázat, akkor biztos kihoz jó pár találatot.

2016. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha, és szerintetek az működne, ha összehoznék egy látványtervet, részletesen, prezentálhatóan összeszedem az elképzeléseimet majd befektetőket keresni? Vagy ők se támogatják a 0 megvalósultságú, ellenben jónak ígérkező ötleteket? Egyáltalán, hogy keres az ember befektetőt?
2016. jan. 14. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy készít egy üzleti tervet, amiből kiderül, hogy mennyi az esély arra, hogy megtérül a befektető pénze.
2016. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Üzleti terv, POC, stabil szakmai háttér demonstrálása.

Ezek hiányában rád sem néznek, de nagyon jó ötlettel és működő prototípussal sem könnyű befektetőket találni. 21 évesen nem hiszem, hogy van annyi szakmai és vezetői tapasztalatod, hogy működtetni tudj egy vállalkozást és ezzel a potenciális befektetők is tisztában vannak.

Egy ötlet önmagában nem ér semmit, nem lehet vállalkozást alapítani rá.

2016. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Az én ötletem a semmiből fosni a pénzt, de el ne lopjad, mert kiheréllek!
2016. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miről lenne szó, írd le részletesebben, mert én is ilyesmin gondolkozom.
2016. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia !


Nem feltételen szükséges Kft.-t alapítani. Csinálhatod egyéni vállalkozásban is de szerintem mindenek előtt egyeztess egy könyvelővel.


Sajnos tőke nélkül nem tudsz nekivágni ezt tudnod kell, pályázatok sajnos most nagyon nincsenek fiataloknak maximum ha a céged már működik akkor a Széchenyi 2020-ban a Pályakezdő Garancia Projektet tudod megcélozni ami bértámogatást ad fiatal pályakezdő munkavállalók esetén ami elég nagy segítség tekintve, hogy egy halom munkáltatói költséget kell fizetned.


Amit még tudod kell, hogy Kft.-t alapítani lehet 100ezer forint törzsbetéttel és akkor az általad megjelölt (ha jól emlékszem egy év a max) időpontig el kell helyezned a cég bankszámláján 3000000 forintot, amit nem kell benntartanod.


Cég alapításához szükséged lesz egy társasági szakjogászra aki 60-80ezer forintot fog elkérni tőled első körben.


Ha esetleg elindítottad a céget és még bevétel nincsen jelentesd be magad a könyvelőddel napi 1 órára és akkor kevesebb a járulék.


Előre is sok sikert van kérdésed írj nyugodtan én is 20 évesen alapítottam az első kft.-met. :) Remélem segítettem valamit.

2016. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!