Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan pályázat amiből...

Létezik olyan pályázat amiből székhelyet lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Magánvállalkozóként, szükségem volna egy kisebb irodára, amit székhelyként tudnék működtetni. Vidéken ez akár egy garázs is lehet, nincsenek nagy igényeim. Mivel induló vállalkozás vagyok, nem tudom hogyan lehet ilyenhez hozzájutni pályázati úton. Léteznek olyan pályázatok, amelynek segítségével székhelyhez, nem nagyhoz, apróhoz juthat az ember? Vidéken nem kell sok millióban gondolkodni, itt olcsók az árak.

2016. jan. 26. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlen kell az iroda? Csak mert a székhely kb bárhol lehet, csak ha nem a te tulajdonod, akkor a tulajdonosnak hozzá kell (elvileg) járulni, gyakorlatilag tőlem meg sem kérdezték enyém-e az ingatlan amit megadtam székhelynek. Amire te gondolsz az inkább a telephely (ez megegyezhet a székhellyel), de telephelyet csak akkor muszáj megadnod ha a törvényben elő van írva. Egyébként pedig addig amíg nincs ügyfélforgalmad és nincs előírva a telephely addig teljesen felesleges is. De amúgy ilyen támogatásról/pályázatról pont a fentiek miatt én még nem hallottam.
2016. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, telephely vásárlásra gondoltam, köszönöm a kiigazítást. Telephely pályázat. Hogy ne otthon tároljam a vackaimat a garázsban tornyosítva hanem szépen vállalkozáshoz méltó módon elférjek.
2016. jan. 26. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen pályázat nem létezik, kérdező. De szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Vidéken fillérekért tudsz egy erre alkalmas helyiséget bérelni.
2016. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!