Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy alakult a vállalkozásotok...

Hogy alakult a vállalkozásotok első időszaka?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy

- hogy alakult a ti vállalkozásotok első időszaka (pl. 0-2 év)

- hány évesen, milyen tapasztalattal kezdtétek

- nő/férfi a válaszoló

- milyen nehézségekkel néztetek szembe

- bejöttek-e a számításaitok: életben maradás, vevők száma, árbevétel, profit, konkurencia

- mi volt, amire abszolút nem számítottatok és kellet volna

- hogyan csinálnátok, ha újrakezdhetnétek

- milyen ágazatban vagytok, mivel foglalkoztok

- mi volt a legnagyobb tanulság

- csináljátok-e még

- van-e másik vállalkozásotok


Köszönöm előre is az építő válaszokat!



2016. febr. 7. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első időszak úgy indult, mint szerintem bármely más vállalkozásé: lassan, döcögősen, szerény árbevétellel.

-29 évesen kezdtem, tapasztalatom nem igazán volt vállalkozás terén, bár családi vállalkozásunk (ez kényszervállalkozás) hasonló profillal rendelkezett.

2018. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 29 évesen kezdtem, most 35 vagyok, férfi. Anyagi nehézségekkel néztem szembe, minden addigi megtakarításom ráment az indulásra, sőt még némi kölcsönhöz is kellett folyamodnom. A számítások bejöttek, jobban teljesít már a cég, mint azt vártam tőle,a mellettem lévő konkurencia be is zárt. Kereskedelmi szektorban ténykedem egyébként. Semmit nem csinálnék másként, talán egy kicsit összeszedettebben állnék neki a problémák megoldásához, kellő körültekintéssel. A cég még működik. A másik vállalkozásomat leállítottam, nem okozott örömet és nem is ment jól.
2018. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!