Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozásba kezdenék?...

Saját vállalkozásba kezdenék? Húsboltban gondolkodom, nálunk a községben, ami 1400 lakosú. A COOP boltban lehet húst kapni, de csak megrendelésre, csak 1 héten egyszer. Amúgy legközelebb csak 12 km-re lehet venni a TESCO-ba. Félek belevágni!

Figyelt kérdés
Nem tudom bejönne e ????
2016. febr. 8. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Mi honnan tudhatnánk?

A vállalkozás lényege, hogy kockázat van benne.

2016. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Mindenképpen készíts egy üzleti tervet. A neten találsz erről sablonokat és ezeket válaszolod meg, kutatást és számításokat végzel. Ez alapján eldöntethető, hogy érdemes-e belefogni ebbe a vállalkozásba vagy nem.

Az üzleti terv elkészítése nélkül gondolkoznod igen veszélyes és nem is érdemes.

E terv után teljesen eldönthető, belevágsz-e, hogyan, mikor jó ezt megtenni stb. stb.

2016. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Gondolom a faluban szinte mindenki tart szárnyast, hízót, néhányan talán még kecskét vagy marhát is. Így a kereslet elég kicsi lesz.


Ráadásul a hús gyorsan megromlik, tehát friss húst én nem árulnék.

2016. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Én így nem kezdeném el.

Amúgy ennyi infóból mi se tudjuk...

A Coop bármikor változtathat, úgyhogy erre nem alapoznék, a Tescoban meg más is kapható, ha valaki oda elmegy, egyben megveszi a húst is azokkal, nem fog külön hozzád mászkálni.

Azt meg már leírták, hogy falun sokan tartanak maguknak "húst".

Városban, forgalmasabb helyen inkább megérné szerintem.

2016. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
kezdjük onnan, hogy van e megbízható hús beszállítód, aki képes veled együttműködni nap mint nap?
2016. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!