Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 25 éves vagyok, lehet belőlem...

25 éves vagyok, lehet belőlem 30 éves koromra sikeres vállakozó?

Figyelt kérdés

4 éve (21 évesen) volt egy üzleti elképzelésem amiről kiderült hogy sikeres. Végül egyébb okok miatt nem én valósitottam meg hanem más, de az alap ötlet jó volt.

Azóta fejlődtem, szerencsém volt olyan emberek mellé kerülni akik sikeres és tapasztalt vállakozók. Nagyon sokat tanultam tőlük az utóbbi 4 évben. Most más ötletem van de a celkituzesem az hogy 30 éves koromra már olyan vállakozást építek fel amiből megtudok élni nehézségek nélkül.

Sokan nem hisznek bennem, nem értik miért nem állok be alkalmazottnak x összegért.



2016. febr. 27. 17:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hibákért, elírásokért elnézést. Telefonról vagyok
2016. febr. 27. 17:11
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Lehetsz. De akkor csináld meg, ne csak beszélj róla.
2016. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Abból a célból vállalkozást indítani hogy 5 év múlva nehézségek nélkül megéljen belőle valaki teljesen szembemegy a közgazdaságtani alapelvekkel. Egy vállalkozás célja hogy piaci igényt elégítsen ki egy termék vagy szolgáltatás által: ha erre a dologra van igény, az emberek fizetnek érte, akkor a vállalkozás életképes és profitot termel a tulajdonosnak, ha nem, akkor pedig elhal a dolog.
2016. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Evvel én is tisztába vagyok "ha erre a dologra van igény, az emberek fizetnek érte, akkor a vállalkozás életképes és profitot termel a tulajdonosnak, ha nem, akkor pedig elhal a dolog."
2016. febr. 27. 17:30
 5/22 anonim válasza:
56%

Én kb. 8 éves korom óta azt tudom, hogy vállalkozó akarok lenni. Millió de tényleg millió lehetőséggel álltam elő X, Y, és Z nagy vállalatok, és kis vállalatok előtt éveken át. Mindig "próba" munka címszó alatt kihasználtak, aztán az ötleteimet kamatoztatták. Dögöljenek meg! De nem is érdekel. Majd saját lábamra álltam.

Röviden: Nem a kor a lényeg, hanem az ész!

2016. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

nagyon h lye gyerek vagy.

Milyen ötleted volt, amit más csinált meg?

És gondolom azóta is, csak az az egy cég foglalkozik vele.

Van egy újabb ötleted? De jó. Itt kérdezed, hogy jó-e??? :D

Persze, évi 1millió egy iroda, az adminisztráció, 1 alkalmazot, reklám, anyag, ha van fölösleges 10-50 millád minimum azt elköltöd, és utána már tényleg nem kell dolgoznod, ha beindul. Csináld.

2016. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sötét vagy utolsó
2016. febr. 27. 17:44
 8/22 anonim ***** válasza:
8%

Te meg bíztasd!

Valaki írjon már egy példát, milyen ötletet loptak el tőle.

Az hogy valaki ingyen dolgozik, meg remek vállalkozói hozzáállás :D Ebből is látszik, hogy neked nagyobb szükség volt a munkára, mint nekik rád.

2016. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

legalább 1 ember, aki nem sz@ros bérrabszolgaként képzeli el a jövőjét.


Ha nem ez az ötlete sikerül, akkor sikerül egy másik, de legalább élete végén elmondhatja magáról, hogy megpróbálta és nem csak álmodozott a jólétről.


Legtöbb vállalkozó a pénz miatt lesz vállalkozó, az meg, hogy felismeri milyen szolgáltatás/termék elégíti ki a piaci igényt az véletlen. 10 ből 9 vállalkozót biztos hogy nem a segíteni akarás hajt, hanem a pénz!

2016. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
24%
Mondd el nekem az ötleted, én majd ellopom.
2016. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!