Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyab indítssak saját vállalk...

Hemingway kérdése:

Hogyab indítssak saját vállalkozást?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem, hogy egyéni vállalkozó legyek? A hatósági vizsgám megvan, azonban nem tudom hogy kezdjek neki. Mit kell tennem? Csak bemenni az okmányirodába és ennyi? Vagy előtte kell kitölteni valamilyen papírokat?

2016. máj. 3. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

keresni egy könyvelőt és átbeszélni vele a részleteket, mielőtt fejes ugranál az egészbe.


Csinálni egy piackutatást, majd egy üzleti tervet.

2016. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és utólag bocsánat a rémes helyesírásért! Most vettem észre...
2016. máj. 3. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Hatósági vizsga?

Mivel fogsz foglalkozni, üzleti és piac terved van? Tőkéd? Hozzáértésed? Ezek fontosabbak mint egy hatóságoi vizsga.

2016. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Vállalkozó" akar lenni, mert hallotta, hogy azoknak nulla munkával dől a lé. :D
2016. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felkerestem egy könyvelőt, aki azt mondta, hogy 2016,01.01 óta nincs már ilyen nyomtatvány, tehát elektronikusan lehet intézni az ilyen ügyeket + okmányiroda. Egyébként biztosításközvetítő ként leszek egyéni vállalkozó. És igaz, hogy még csak kezdő vagyok és nem biztos hogy az első években a sok bevételem lesz, de mindenki nulláról kezdi... Hozzáértésem pedig van!
2016. máj. 4. 12:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igaz, hogy nulla munkával dől a lé! Jó lenne ha így lenne.... Segítségem is lesz az eslő hónapokban. De ez nem az a munka ami kevés munkával dől a lé! Akinek sok pénze van és vállalkozó, azok úgy gondolom, hogy mind megdolgoztak a pénzükért, én sem 40 órát fogok dolgozni 1 héten.
2016. máj. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!