Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az otthon üzemelő webshopok...

Az otthon üzemelő webshopok honnan szerzik az árut?

Figyelt kérdés
Amit otthonról egy lakásból csinálnak és hol tárolják a termékeket?

2016. jún. 13. 19:42
 1/2 anonim válasza:
Most akkor az a kérdés, hogy honnan szerzik, vagy hogy hol tárolják? :D szerezhetik nagykertől, vagy egyből az előállítótól, ebay stb. Hogy hol tárolja, hát erre is sok lehetőség van, ha kertes házban lakik, könnyebb a dolga, de panelban is szokott lenni tároló a lakáshoz, esetleg ott, vagy külön bérel egy helyiséget, ha nagy készletet tart. Ha kicsit, akkor egy szekrény is akár elég lehet, persze ez attól is függ, hogy mit árul ugye a neten
2016. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Őrs Eszter válasza:
Bocs, rég nem jártam erre, így csak mkost válaszolok. Nekem van ilyen webshopom. Tárgyaltam nagykerekkel, van köztük olyan, ahol nem kell nagy tételben vásárolni. Így lehetséges az is, hogy úgynevezett "Just In Time (JIT)" módon működjek, azaz amikor te rendelsz tőlem valamit, akkor én délután összesítés után megrendelem a magykertől, jobbára másnap meg is kapom, aztán becsomagolom és leviszem a postára, hogy az MPL futár kivigye, vagy Postapont átvevőhelyre kerüljön, stb (ahogy kérted). Így nem kell itthon készletet tartanom. De közel sem alkalmas erre bármelyik nagyker. Mielőtt belevágsz a webshop készítésbe, jól körbe kell nézni, hogy kikkel tud ez működni. Viszont ennél olcsóbban aligha lehet vállalkozást indítani :)
2016. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!