Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a kerámiákról? Egy barátnőm most kezdi a vállalkozását, szerintem én jobbat tudok ezeknél. Vágjak bele én is egy vállalkozásba?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2016. aug. 9. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az üzleti élet egyre inkább nem a termékről szól, hanem a marketingről.

Lehet, hogy jobbat tudsz, de el is tudod adni?

Ha igen, akkor vágj bele.

2016. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted az valójában annyit jelent, hogy hajt az egód te jobb vagy a barátnődnél, de valójában még kerámia sem volt a kezedben?


Még egy minimálbérhez is minimum negyedmilliós forgalmat kellene bonyolítania, de inkább a dupláját, én pl. egy fillért nem fizetnék értük.


Arról miért nem teszel fel képet, hogy néz ki a te terméked? Jah, hogy te csak hiszed, hogy te is tudnál bármit csinálni...

2016. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem azért 2., de ezeknél én jobbat ürítek reggelente kávé-cigi után amikor hígfosásom van. 200 euró ezekért a szarokért, jézusom, aki megveszi meg is érdemli.
2016. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező! (kicsit hosszu lesz, ha gondolod írj rám privátban, és akr fel is vehetjuk a kapcsolatot facebookon)

Az ismerősöd ( eza Kas ceramics) kreált magának egy vonalat, egy stílust ( nekem Gorka jutott először eszembe róla, szerintem inspirálta is őt), ami a méhkas formára asszociál, innen is a név. Nekem személy szerint tetszik a vonal,egyedi, nem láttam eddig ilyet. MIkor úgy érzed, hogy te jobbat tudnál,mi alapján gondoltad ezt? mert nem szabályosak a vázái, mert túl 'szimplának tűnnek' a mávészet az a dolog az, amiben nincs jobb vagy rosszabb, van akinek jobb szerencséje van, és van akinek kevésbé. De jobb rosszabb felállítás nem állja meg a helyét. A hollóházinak is vannak jobb és kevésbé jobb periódusai. Egy angol Claris Cliff miért lenne jobb, mint egy Zsolnay? egyik angliában populáris, a másik angliában is, szignifikánsabb kisebb körnek, mint a cliff vázák, de cliff meg nem jutott túl anglián max még pár anglo saxon országban ismerik.

Az ismerősödnek van egy kiforott stílusa, ami jó! Claris cliffnek is meg van a vonala, mindig a narancs dominál, vagy William Moocroftnak is. nem tért el a vonaltől, kilengések voltak, de az irány maradt. Én elég régóta foglalkozom porcelánokkal, kerámiákkal... de pl ezt a pamono oldalt nem ismertem, de már igen. MInden nap tud tanulni az ember! HA gondolod 23.án ráérek egyet fröccsözni!

2016. aug. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!