Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most indulo autokolcsonzohoz...

Most indulo autokolcsonzohoz van otletetek nevadassal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Angol nevet szeretnek valasztani egy kulfoldon uzemelo autokolcsonzohoz.Rovid es pozitiv hangzasu nevet pl: Rent a car TM, vagy Rent a car Gold,....De ezeknel frappansabb egyedibb ,stilusosabbat.Otletek?

2016. aug. 18. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

[link]


senki nem szeret ingyen dolgozni/gondolkodni más helyett ;)

2016. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj en nem azt kèrtem hogy bàrki is dolgozzon,gondolkodjon nekem.Esetleg lehet hogy valakinek van valami otlete es azt szivesen megosztja.Mivel ez egy olyan oldal ,ahol kerdezni lehet,en is feltettem egy kerdest.Nem kotelezo mindenkinek ide irni plàne aki csak kôtôszkôdni akar. Es ha nem haragszol nem tartottam hasznosnak a vàlaszod.
2016. aug. 19. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, de szerintem igenis hasznos a válasz, tekintve, hogy pont egy olyan oldalra irányítottalak, aminek ez a profilja, hogy nevet, szlogent, arculatot, stb keressen a vállalkozásoknak lényegesen piaci ár alatt.
2016. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Figyelj,szamomra nem hasznos amit irtal mert en otleteket kèrtem csupàn.Nem Magyarorszagon èlek ès a párom nem tud magyarul tehát nem tudunk regisztràlni ès segitsèget kèrni egy ilyen helyrôl.De nem is ez a cèlom a kèrdèssel amit kiirtam!Csupàn ôtletekre vagyok kivancsi,ès nem tôbbre.Kôszonom mindenesetre a válaszod,ennek ellenère.
2016. aug. 22. 21:24
 5/6 Kistál_és_a_bor válasza:
Európai országban éltek..?
2021. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kistál_és_a_bor válasza:
Rent-a-Car-Marx-&-SpenserTracýý
2021. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!