Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire lenne ebben karrier?...

Mennyire lenne ebben karrier? Lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozok a lángosos bizniszben.
2016. aug. 28. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Már lejárt lemez az olajban tocsogó lángos.
2016. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

"Lenne rá igèny?"


Ez kizárólag attól függ, hogy HOL szándékozod megnyitni.

Ha településnevet mondasz, az nem elég. Neked kellene ismerned az a környéket ilyen szempontból.

2016. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A környèkkel semmi gond nincs .

Rengeteg ember megfordul tenyleg..

2016. aug. 28. 12:11
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Majd elmegy a kedved, ha megtudod, milyen engedélyek kellenek ahhoz, hogy élelmiszert gyárts és árusíts. De mások is csinálják, szóval ha komolyan gondolod, akkor hajrá. Arra készülj majd fel, hogy jó magyar szokás szerint ha véletlenül jól menne az üzlet, nyit majd a közeledben egy másik, aki "besegít".
2016. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolom ezt a karriert ha lehet ennek nevezni.

Mindenki irja hogy senkinek nincs kedve tocsogo lágost enni de megbocsassatok a jó lángos nem az olajtól tocsog ki ennè meg azt?senki

2016. aug. 28. 12:41
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
inkább valami bio kajálda.. arra nagyobb igény lenne.. az ország java része már így is elhízott a sok sz@r műkajától.
2016. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

El van hizva igen ezt jól irtad!

Szerinted meg vennèk a bio ètelt az elhizott emberek?! Magad ellen beszèlsz most. Megbocsáss de amit èn kèszitenèk az nem lenne mű..

2016. aug. 28. 12:54
 8/12 anonim válasza:
63%

semmi innovatív nincs benne...


miért nem street food vonalban gondolkodsz?


A lángos egy háborús étel, ma viszonylag jólét van, az emberek nem ilyen vackokat akarnak enni.

2016. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én utálom a lángost. Biztos nem rajtam gazdagodnál meg.
2016. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mifelénk volt egy veszett jó lángosos, kb. annyiféle lángosuk volt, hogy máshol pizza nincs ennyi, és nagyon szerettem, csak beteg lett a tulaj és bezárt :( volt egy olyan lángosuk, hogy tejföl+sonka+kukorica+hagymakarikák+reszelt sajt, ha ez lesz nálad és Pesten vagy, akkor én megyek hozzád enni :)
2016. aug. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!