Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért nem támogat senki...

Miért nem támogat senki fiatal vállalkozóként?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és pár éven belül tervezek vállalkozni. Már most meg van a kívánt tőkém, stratégiám, üzleti tervem és az ötletem. De még szeretnék azért tapasztalatot gyűjteni. Azonban körülöttem levők nem hisznek bennem. Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy senki sem támogat. Olyan ötletem támadt amiben a testvéremmel tök simán menne az üzlet de teljesen ellene volt.


Több ismerősöm pár évnél idősebb nálam és mégis profitáló vállalkozásuk van. Megvalósították az álmaikat. Ehhez képest a többi ember miért ilyen lenéző a fiatal vállalkozókkal szemben? Tudom, hogy nincs könnyű dolguk a vállalkozóknak főleg ebben az országban de sokaknak összejött. Testvérem is szokott ilyenekről álmodozni mégis ha tettekről lenne szó akkor már nem olyan magabiztos. Anyám is azt hangsúlyozta anno, hogy majd családi vállalkozást inditunk és milyen jó lesz, de ha neki is mondok konkrétumot akkor az már nem jó.


2016. szept. 9. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Az emberek nem szeretik, ha a màsik sikeres. Próbálnak lebeszèlni, azert hogy az ő szintjükre visszahúzzanak. Kerüld az ilyen embereket. Iktass ki minden negatív gondolatot. Hallgass Brian Tracy-t, jót fog tenni.
2016. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
miért kell más elismerése? hozd létre te azt kész.. nem kell ehhez senki más.
2016. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Te azt mondod, hogy a testvéreddel menne a dolog, de a testvéred ebben a jelek szerint nem hisz.

Ha megy nélküle is, akkor vágj bele.

2016. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

A testvérét tervezte dolgoztatni, nélküle meg nem megy!

Nekem is volt ilyen haverom, "lehúztam a magam szintjére" ahogy itt mondani szokás, mivel nem dolgoztam neki ingyen, ő meg nem akart dolgozni csak dirigálni, így elbukott mielőtt belekezdett.


Már 6 éve kimenekült külföldre a hitelezői elől, mosogat (H-P) meg szemetes kocsin van (Sz-V), annyira belenyúlt a tutiba, még most is van 5m tartózása és sajna nem csak 1 sima banknak, hanem igazi vaskalapos úriembereknek tartózik.


De igaza van itt a sok megmondóembernek, kerüld a családod lerántanak a maguk szintjére és csak a vesztedet akarják LOL

2016. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Bennem sem hitt a családom, de nem törődtem vele. Megcsináltam a vállalkozást és egyre többet keresek vele. Senki sem segített, nulla kezdőtőkém volt. Amit az ember akarja, és tesz érte, azt el tudja érni.
2016. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Öcsike látom töröltetted a válaszom, ahol bemásoltam leveledet melyben bunkó kb. 10 évesre utaló stílusban reagáltál a hozzászólásomra :)


Ok tekintsünk el ettől, a lényeg továbbra is, hogy az első hozzászóló említette, kerüld ezeket az embereket utalva a családodra (igaz te ezt nem értetted), majd én ezt poénként beleágyaztam a hozzászólásomba (amit szintén nem fogtál fel)...


Ezért anyázást érdemeltem OK, ha minden válaszodat beanyáztál szintén OK (ez vagy te, a nagy beszólóember), ha csak az 1-est és engem anyáztál fogjuk rá, hogy OK :)

2016. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös te sem vagy piskóta :)


Rákérdeztem, hogy: "Honlapod van, cégnév, mivel foglalkozol?"


Válasz: " Nem képzeled, hogy leírom!"


OK, csak azt nem értem, hogy miért félsz leírni a céged nevét??? Félsz, hogy ellopják az ügyfeleidet??? Gondolom nem is hirdetsz, nem keresel ügyfeleket és vevőket, nehogy ellopják az üzletedet :) Így viszont kinek tudsz szolgáltatni???


Nagyon az az érzésem, hogy benned is csak egy összeesküvés elméletes kamugépet tisztelhetünk :)

2016. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jók a story k xD meséljetek még.

Amúgy megnézném 22évesen honnan vannak millióid a vállalkozás indításához. (anyuci apuci?)

2016. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!