Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elegendő egy érettségi söröző...

Elegendő egy érettségi söröző nyitásához?

Figyelt kérdés

Vendéglátó ipari érettségim van, viszont nem tanultam tovább. Most szeretnék nyitni egy sörözőt, már talàltam is egy tök jó helyet, viszont tartok tőle, hogy a végzettségem nem elegendő.

Olyan emberek segítsenek légy szí, akinek már van némi tapasztalata. Előre is köszönöm.



2016. szept. 12. 12:41
 1/4 xswerdy ***** válasza:

A végzettséged elegendő. Ha nem lenne az, akkor is felvehetsz alkalmazottat, akinek van.


Az más kérdés, hogy tapasztalatod mennyi van. Alkalmazottként dolgoztál hasonló helyen?

2016. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, jelenleg is pultosként dolgozom és úgy véltem ideje végre megnyitni a saját sörözőmet.

Abban nem voltam biztos, hohy elegendő-e csak az érettségi.

Alkalmazottat egyenlőre nem szeretnék felvenni csak akkor ha már beindult és biztos vagyok benne h ki is tudom termelni a fiuetését.

Azt nem tudod, hogy a vállalkozói kiváltásához mi szükséges??

2016. szept. 12. 14:09
 3/4 xswerdy ***** válasza:
Hú, azon kellene először elgondolkodni, hogy egyéni vállalkozóként, vagy hogyan csináld. Ha e.v, akkor az önkormányzatnál a személyes irataiddal reisztrálod magad vállalkozóként. Ki kell találnod, hogy mely tevékenységi köröket akarod, illetve hogy ÁFA alany akarsz-e lenni (gondolom, igen). Ha társas vállalkozást akarsz (ami lehet 1 személyes kft is), akkor ügyvéd tudja megcsinálni azz alapítást. Neked valszeg elég az e.v.
2016. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen egyénileg szeretném csinálni, nem szeretnék semmilyen társat bevonni.

Köszönöm a segítséget.

2016. szept. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!