Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Árpolitika bemutatásáról mit...

Árpolitika bemutatásáról mit lehet pontosan mondani? Valami minta?

Figyelt kérdés
Be kell mutatnom 500 karakterben vállalkozásom árpolitikáját, de nem tudom, pontosan mire is gondolnak itt. Az egyértelmű, hogy versenytársakhoz igazodó árképzést választok, de még mi tartozik ide? Vagy ezt kéne kifejtenem 500 karakterben?
2016. okt. 29. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ezt én is megtaláltam, de azért köszi
2016. okt. 30. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor látnod kellett, hogy a dolog sokkal bonyolultabb lehet, minthogy elintézd annyival, hogy versenytársakhoz igazodó árképzést választasz.

De ez nyilván sokban függ, hogy konkrétan mit csinálnál.

Gyártás? Kereskedelem? Szolgáltatás?

És hogy kik a vásárlóid? Magánszemélyek? Vállalkozások? Kiskerek? Nagykerek?

2016. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kérek konkrétokat, csak az érdekel, hogy mégis mi az, ami erre a kérdésre a válasz lehet úgy általánosságban. Akár egy példamondat vagy bármi, amiből el tudok indulni.
2016. okt. 30. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!