Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy olyan...

Mennyibe kerül egy olyan vállalkozást nyitni mint a konzolvilag?

Figyelt kérdés

Üzleti helyiséggel, Weboldallal, nagy áru választékkal.

Én a teljes költségre lennék kiváncsi.

- vállalkozói papirokon kívül.


Mennyibe kerül egy kisebb üzlet helyiség pesten?

Ezeknek a termékeknek a megrendelése hogy zajlik?( minden ott van náluk vagy raktáron helybe, mivel pár nap alatt kihoznak barmit)

Mennyibe kerül egy ilyen internetes oldal vásarlási felülettel?

Mennyibe kerülne mind ezt behirdetni?(youtubeosokkal)


Válaszokat előre is köszönöm.


23/F


2016. nov. 20. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem szoktam így válaszolni, de úgy látom, a helyzet a következő:

Vállalkozó szeretnél lenni és mi mondjuk meg Neked, hogy hogyan csináld, honnan szerezd be az árut, egyszóval mindent tegyünk készen eléd - hát ez így nem fog menni...

Egy vállalkozónak élelmesnek kell lennie, harcolni a konkurenciával, stb. - de hogy mi kaparjuk ki helyetted a gesztenyét - Te meg megedd... enyhén szólva nonszensz...:D

Nem kevesebbet kérsz, mint hogy egy komplett vállalkozás indítást írjunk le Neked :-)


De hogy lásd, nem csak kritizállak: Bp. VI.-ker egy kb 50 nm-es üzlethelyiség havi 300 ezer ft.

2016. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. Ne verj meg.
2016. nov. 21. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kompetens a témában, de szerintem viszonylag elég nagy kezdőtőke kellhet a dologhoz.


Egy profi weblap, webáruházzal több millió. Egyedül nem nagyon tudod elkezdeni, egyből fel kell venned pár embert. Ameddig nem hoz semmit az üzlet, addig is fizetned kell őket. Kibérelt üzlethelységet be kell rendezned (számítógépek,konzolok, stb.). Ami megint problémás, hogy raktáron kell lennie elég sok dolognak.


Én azt mondom 15 millió ft alatt nem nagyon jössz ki. Amit még tanácsolhatok, ha tényleg komolyan gondolod, hogy menj el dolgozni egy ilyen céghez. Sokkal jobban bele fogsz látni a bizniszbe, kapcsolatokat építhetsz, know-how-t szerezhetsz...

2017. jan. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!