Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek számít egy szolari...

Szerintetek számít egy szolariumnal a berendezes es a dekoracio?

Figyelt kérdés

Nemreg átvettunk egy szolariumot, de nem igazan megy.

Mondtam a paromnak,hogy szerintem ki kene festeni es új dekort kene csinaltatni meg uj butorokat venni mert az osszes regi...minden fal feher a kabinokban is. A bejaratnal a dekor viragos szerintem gyerekes.

A parom szerint nem jo otlet mert nem hoz penzd es minek rakolteni szerintem meg ez is fontos szempont.

Szerintetek?


2016. nov. 21. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az összhatás fontos. Nem maga a dekoráció.

Legyenek tiszták a falak. Ezért időnként érdemes újrafesteni.

A bútorok passzoljanak egymáshoz, ne szedett-vedett legyen. És ne legyen nagyon elhasználódott.

2016. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a férjednek, nem a dekor az első. Azt kell elérned, hogy bemenjenek... amíg be se megy senki, mindegy, hogy néz ki belülről.
2016. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááát... ha van két szoli a környéken, és az árak meg a szolgáltatás egyforma, de az egyiknek valami trópust idéző dekorja van, a másiknak meg a lepukkant hetvenes évekbeli virágminta, azért az számottevő különbség.
2016. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Számít a berendezés. Szívesebben megyek olyan szoliba,ami szépen van berendezve és letiszult,tiszta környezet van körülöttem. Ez mellett persze számít a kiszolgálás,az árak de főleg maga a szolárium(csövek).

Akciókkal,kedvességgel tudnátok még vendégeket csábítani, ha nem járnak vissza az nem a berendezés miatt van.

2016. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő: számít, ha már bementél... de kintről ezt nem látod. Első körben jusson el oda, hogy csalogassa be az embereket, mert azt írta, nem megy. Attól, hogy belül szép, nem mennek be, mert az nem látszik...
2016. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!