Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti hogyan fektetnétek be a...

Ti hogyan fektetnétek be a mostani 5-ös nyereményt, amit elvittek? 892 375 285 Forint. Aki megnyerte tuti elherdálja 2-4 éven belül.

Figyelt kérdés

Minimum 60%-át be kell fektetni.

Ha 700 millióból alapozol egy életet, azt az életszintet a maradék 200-ból nem tudod fenntartani hosszútávon.

Ezt senki sem érti meg, ezért esnek vissza a lottónyertesek az átlagemberek szintjére pár éven belül.

Ezért a nagy részét be kell fektetni.

Én különböző, alacsony kockázatú befektetési alapokba raknám, abból is többe, tovább csökkentve a kockázatot. (Plotinus, Concorde, Otp st..)

Államkötvények, ingatlanok akár külföldön is, (kiadni stb)

Aztán a kisebb részével mehetnek kockázatosabb dolgok, részvényalapok, csendestársként beszállni ebbe-abba ;)

Sorolhatnám még, de minek.

Én biztos jól forgatnám a nyereményt, nekem kéne megnyerni.



2016. nov. 30. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fogja elherdálni nem minden hülye.


és spec lakásokat vásárék Ausztriába/németbe az összesért.

2016. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi értelme az irányított kérdésnek?


700 milliót épeszű ember nem költ el. Aki meg elkölti,

az meg is érdemli.


Jutottam már hozzá nagyobb pénzösszeghez. Nem lottón

nyertem, de legális forrásból van. Vettem új házat?

Lecseréltem a kocsit? Vettem új 400 centis TV-t?

NEM. Szépen ott figyel atombiztos befektetésekben,

illetve különböző támogatási forrás alanyaként.

Igaz, nem 10-20%-ot kamatozik, de nem érdekel, rakom

hozzá a kis havi pénzecskémet, aztán 5 év múlva elme-

gyek magánnyugdíjba :D

2016. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 Misi móka amig kitalálom a részletek. Maradék 90 bol vennék mondjuk 3-5 lakást Budapesten a legjobba beköltöznék a többit kiadnam. 50 családnak szétszórva , vennék egy lancer evot a 700 75%-a biztosra menve lekötni vagy akármi , maradék pedig nagyobb kockaztba. A fennmaradó 30-40 millióból pedig végre tudnánk nyaralni, nem is akármilyet.. nagyon valószínű hogy igénybe vennem pénzügyi szakember segítséget is, habár ennyi pénzzel ráérek utána nézni magamnak is...
2016. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt amit edig részvény + ingatlan.
2016. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!