Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozók! Hívtak...

Egyéni vállalkozók! Hívtak már be az önkormányzathoz vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Novembertől EV vagyok és kaptam egy levelet, hogy vizsgálati eljárás megindítása, stb. Legyek kedves befáradni minden papírommal az önkormányzathoz X időpontra, hogy ellenőrizzék a vállalkozásom törvényességét.

Természetesen minden papírom, engedélyem megvan, egyedül abban nem vagyok biztos (sem a könyvelőm), hogy a tevékenységem (900301, alkotóművészet) nem szakképesítés köteles-e, de erre vonatkozóan semmilyen adatbázist nem találtam.

Aki volt már az el tudja mondani, hogy mi történik egy ilyen ellenőrzésnél, meddig tart, mennyire veszik ezt komolyan, stb...?



2016. dec. 5. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, itt már leírtam korábban, így inkább csak linkelem a választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

2016. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!