Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Paypal "buy now" gomb létrehoz...

Paypal "buy now" gomb létrehozása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy csináltam egy paypal számlát ahova szeretném majd "küldetni" azokat az összegeket amiket a munkáim során kapok. (kissebb pénzek gravirozásból) Vannak ilyen gombok meg linkek a paypal-hoz de sehol se tudom beállitani. valaki tud segiteni?

2016. dec. 30. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen cms-t használsz? Általában vannak pluginok amelyeket simán telepítesz aztán shortcode-al elhelyezed a kívánt helyen az oldalon.
2016. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félre értessz nem weblappal van gond hanem a PayPalon nem találom hogy hol lehet késziteni.
2016. dec. 30. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
send & request payments -> get your paypal me link
2016. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ott csak olyan linket készit ahol paypalon tudnak fizetni nem kártyával. :/
2016. dec. 30. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván paypal-lel lehet ott fizetni és nem rak alád egy egész infrastuktúrát, hogy bármilyen eszközzel fizethessenek.
2016. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Máshol már láttam hogy PayPal-on keresztül fizettek igy akkor csak meg lehet oldani
2016. dec. 30. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

PayPal-on 2 módon lehet fizetni:

- PayPal egyenlegből

- PayPal-hoz kapcsolt kártyával.

A PayPal (leegyszerűsítve) csak egy összeget vár tőled, azt kifizetteti a felhasználóval, és visszajelzi, hogy a fizetés sikeres volt-e, vagy nem (az összeg pedig meg fog jelenni a PayPal számládon).

2016. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez se az amit én kerestem de már megoldottam.
2016. dec. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!