Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyek, és egyéb...

Milyen engedélyek, és egyéb dolgok szükségesek ehhez?

Figyelt kérdés
Egy saját farmot "üzemeltetni" arra a célra, hogy a termést eladjam nagykereskedéseknek. Hogy működhetne ez az egész?

2017. jan. 22. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed meg 2x ugyanazt?


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


Ne haragudj, de valószínűleg azért nem kapsz normális választ, mert akinek ennyire elképzelése sincs a dologról, az inkább ne kezdjen vele.

Van valamilyen területed, géped, elképzelésed, hogy mit fogsz termelni? És mellé pár millió ft?

2017. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

@15:13


Valószínűleg ilyen gyermeki álmodozás ez a kérdező részéről.

2017. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ugyan azt kérdeztem, az előző kérdésben csak az állt, hogy kinek tudnám eladni. Még nincs elképzelésem róla, nem is most rögtön akarom megcsinálni, csak szeretnék informálódni róla, hogy az egész hogyan működik, ezért írtam ki a kérdést.
2017. jan. 22. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

kikeresed, hogy mi kell ahhoz hogy őstermelő legyél, onnan meg csak pénz kérdése.


Földet vehetsz, gépeket vehetsz, magot amit elvetsz vehetsz...


eladni meg annak adod el aki megveszi...

2017. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, csak ennyit akartam tudni. Nem tudtam, hogy van erre külön kifejezés. [őstermelő]
2017. jan. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!