Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Facebookon és instagramon...

Facebookon és instagramon jelenlévő GLOBALBRANDSHOP honnan rendelheti a replika cuccokat amiket árul?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék árulni ilyeneket, az ismerőseimnek lenne rá igénye, de egyszerűen nem jövök rá honnan szedi peldaul a legújabb Kenzo pulcsik koppintását. Ilyenek nincsenek az Aliexpressen és az iOfferen, úgyhogy ezeket ne írjátok légyszi, mert végignéztem ezeken mindent és nincsenek olyan jó dolgok ami neki van.

Kérlek írjatok még nekem hasonló oldalt, ahonnan rendelhet! :)

Köszönöm!


2017. jan. 30. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

az ugye megvan, hogy ezért akár 3 évre is lesittelhetnek?


Versenytárs utánzása

419. § (1) Aki a versenytárs hozzájárulása nélkül árut olyan jellegzetes külsővel, csomagolással, megjelöléssel vagy elnevezéssel állít elő, amelyről a versenytárs vagy annak jellegzetes tulajdonsággal rendelkező áruja ismerhető fel, vagy ilyen árut forgalomba hozatal céljából megszerez, tart, vagy forgalomba hoz, ha más bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt jelentős mennyiségű vagy értékű utánzott árura követik el.

2017. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, még kiskorú vagyok, nem tudtam, de akkor nyilván nem teszek ilyet. De akkor őt mégis hogy nem sittelik le?
2017. jan. 30. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Magamnak rendelnék akkor saját használatra, de nem tudom honnan rendelheti, es tuti nem az iofferrol vagy aliexpressrol es nem az alibabarol vagy mirol. Mas oldalt tudtok ami hasonlo?
2017. jan. 30. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
magadnak se rendelj! simán lefoglalják a vámon
2017. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De amúgy azt a részét nem értem, hogy pl vaterán is vannak ilyen eladók, 2000, 3000+ adásvétellel, több 100 hamis kínai áruval... Hogyan lehetséges az hogy még nem kaptak olyan büntetést, hogy ne érje meg ezt nekik csinálni, amikor vaterán hónapokig-évekig visszavezethetőek az adásvételek?
2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!