Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Motorszerelő műhely nyitásához...

B.D.23 kérdése:

Motorszerelő műhely nyitásához, létrehozásához milyen engedélyek, papirok szükségesek? Körülblűl mennyi kezdő tőke szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is pont akartam nyitni egyet!

Nos kezdjük azzal,hogy először is nem árt ha tudsz motort szerelni esetleg papirod is van róla! Ha nincs akkor kell egy ember aki rendelkezik ilyen papírral én úgy olvastam.

Meg kell határozni hogy mennyit akarsz dolgozni hány alkalmazott aztán a hely is szükséges.

Vállalkozói engedélyt kell igényelned utána a NAV nal be kell jelentened

Utána a műhely felszerelése történik ami olyan 6-7 millióval történik én annyit számoltam.

Kulcsaftokat kell szerezni hogy ki tud termelni mert nem kis pénz havi szinten fenntartani minimum egy 600.000 Ft ha nem több.

2017. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!