Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen témában lenne érdemes...

Milyen témában lenne érdemes webáruházat indítani?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy élelmiszer, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg ez az. Jelenleg nincs kisteherautóm és még csak bérelni sem tudok, csak van egy szedán kivitelű SEAT Cordobám.


Mit tegyek?



2017. ápr. 21. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincs pénzed kisteherre, honnan lesz több milliód a webáruház motorra és az árú feltöltésére?
2017. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
...arról nem is beszélve, hogy egyáltalán valami telephely/raktár is kéne meg irodák. De azok csak úgy mellékesen persze.
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Előzőeknek igazuk van, de a webárúház motor még mindig nem kerül milliókba... még százezrekbe se..


Egy jó template-et lehet venni 50-100 dollárért max, havi $1-ra kijön a domain, hosting $10 dollár havonta, és úgy emelkedik az ára, ahogy a nézettség jön.

2017. ápr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
webáruházat már havi 5000-ért is tud bérelni.. viszont a látogatók a kérdés...
2017. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"webárúház motor még mindig nem kerül milliókba... még százezrekbe se.."


A motor és az áru feltöltése kerül annyiba, "és" szót kihagytad...

2017. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!