Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » El szeretném végezni a masszőr...

Beugro kérdése:

El szeretném végezni a masszőr tanfolyamot, és vállalkozni, jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Anyukám fodrász, testvérem kozmetiuks és van egy üzletünk az alsó szinten mindig vannak vendégek. Szeretnék beszállni a családi vállalkozásba. Ez egy kis 1100 fős falu, de melletünk van egy város ahol laknak 40 ezren és a testvérem is két helyen dolgozik mint kozmetikus és állandóan van munkája. Szerintetek megéri masszőrnek tanúlni? Nagyon szeretném csinálni, és érdekel is a dolog. Szakemberek véleményét is szeretném! Köszönöm :)

2017. jún. 12. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan elvégezheted, és beszállhatsz a családi vállalkozásba.
2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

én azt mondom nem. Inkább legyél fodrász vagy kozmetikus, 1000x többre mész vele, mint masszőrködéssel.


Én is elvégeztem, vállalkozó is voltam.. sok 100e ment rá Bp en marketingre és épp hogy nullára sikerült kihozni az egészet. Vendégkör meg nem épült.. aki vendág netán megragadt volna, az olyan lekezelő volt ,hogy csak na. Ha 1x nemet mondasz az időpontra, akkor nem jön.


Amíg én néztem ki a fejemből a vendégre várva, addig a fodrász és a műkörmös zsírosra kereste magát. Elhiheted, hogy én a fent maradásért küzdöttem fél év után, ők meg 0km es szalonautót vettek... igaz többet dolgoztak napi 8 óránál...

2017. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Gyógymasszőrnek igen.
2017. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettesre ne hallgass, az üzletének az építésével volt gondja, azért nem sikerült neki, nem pedig azért mert a masszőrködést választotta.
2017. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos éretségivel nem rendelkezem így gyógy masszőrnek sajnos nem tudok elmenni, csak sima masszőrnek ami dúrván 2-3 hónapos tanfolyam. Szeretnék a saját lábamon állni, én beosztani az időmet, illetve én megkeresni a saját pénzem mert elég sok olyan cég van ahol lehúzzák azt a pici pénzt is amit kikap az ember rengeteg munkával. Azt szeretném tényleg megtudni hogy érdemes e elvégezni illetve van e munkája a masszőrnek. Nem érdekelne ha reggeltől estig kéne dolgozni! Csak tényleg van e munka!
2017. jún. 18. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!