Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen online munkákat tudtok...

Milyen online munkákat tudtok ajánlani, amit iskola közben is tudok csinálni és nem fizet alul?

Figyelt kérdés
19 vagyok és szeretnék egy kis plusz pénzt keresni online munkával, hogy rugalmasan az én időbeosztásom szerint keressem a pénzt, de úgy hogy az ne legyen alulfizetés. Jól megy az angol nyelv, de még nincs felsőfokúm, most fogom majd hamarosan megszerezni a középfokú nyelvvizsgát. Próbáltam keresni munkákat, de nem sok sikerrel. Tudtok jó online munkákat ajánlani?

2017. jún. 16. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mihez értesz? Nem írtad, így feltehetően semmihez!

Nem írtad, hogy nézel ki, így a webkamozás is kiesik.


Infó nélkül nem fogsz neked tetsző választ kapni :)

2017. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beírtam a keresőbe itt, a Gyakorin, hogy online pénzkeresés és íme a találati lista - szemezgethetsz belőle :-)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=online+p%E9..

2017. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én online dolgozom itthon, írj ha érdekel. :)
2017. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, max. ismerősökön keresztül, pl. fordítás vagy interjúk begépelése hanganyag alapján (ezeket csináltam régebben).
2017. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ...kira... válasza:
2017. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!