Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne egy saját webáruházam...

Zyebra kérdése:

Ha lenne egy saját webáruházam, akkor hogyan zajlana a kiszállítás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barkács webáruházat nyitni a boltomhoz, de nem nagyon értek a dologhoz. A lényeg az, hogy a boltom kicsi, ezért nem tudok sok terméket árulni, viszont én jó áron tudnám beszerezni. Az a gond, hogy ha a nagyker nem csomagolja be az árut. Tehát nekem ki kéne hozni a bolthoz, becsomagolni és úgy elküldeni egy futárszolgálattal, viszont a bolt mellett erre nagyon kevés időm jutna. Nincsen egy olyan kiszállító cég akik csomagolnak is egyben?

2017. jún. 20. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

"Szeretnék egy barkács webáruházat nyitni a boltomhoz, de nem nagyon értek a dologhoz."


Akkor először tanuld meg a "dolgot", mert csúnyán el fogsz bukni, ha nulla hozzáértéssel csinálsz ilyesmit. Szívesen.

2017. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ide, hogy informálódjak.Nem holnap akarom megnyitni. Utánnaolvasok, telefonálok és tanulok. Nem kioktatni kell,q hanem segíteni. Aki meg nem tud érdemi hozzászólást írni, azt megkérem nem itt vezesse le a veszültségét.
2017. jún. 20. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Van ilyen, de kérdés, hogy ekkora cuccokkal tudnak-e kezdeni valamit.

Sajnos a nevüket nem tudom :(

2017. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, eléggé vegyes méretű cuccok lennének. Én is ezen töröm a fejemet. De akkor legalább nem reménytelen a helyzet. Köszi szépen.
2017. jún. 20. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogalmazz meg egy e-mailt az elképzeléseddel és küldd el minél több futárszolgálatnak, hátha tudnak segíteni...
2017. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pl van egy cég, akik 300-600 forint/darabért csomagolják be, és küldik el a csomagokat, viszont nem tudom, hogy ők mekkora méretig vállalják el. Ismerősömnek például 400 forint/darab áron vették át a könyve csomagolását+szállitását. Most nem jut eszembe a neve, de van ilyen! Keress rá, biztos találsz párat.
2017. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szállitás alatt azt értem, hogy feladás. A csomagolási+feladási dijra ugye még rájön a szállitás dija is.
2017. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"viszont én jó áron tudnám beszerezni. "


Igen, csak kérdés, hogy ha minden termékre rárakódik ez a + 400 ft (a szállítási díjon felül!) a csomagoló cég miatt, akkor még mindig megéri-e a vevőnek megvenni?

2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a könnyebb része, garanciáról, ügyfélszolgálról és arról hogy vevő visszaviheti a cuccot és vissza kell fizetned a pénzt se feledkezz meg.
2017. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ehhez fel kellene venni egy embert alkalmazottnak.

Ha neked arra sem lenne időd, hogy a terméket becsomagold, akkor ki üzemeltetné a webáruházat? Ki figyelné, hogy mit rendeltek meg a weben? Ki továbbítaná a rendelést a nagykernek? Ki válaszolná meg a weben a leendő vásárlók termékkel kapcsolatos kérdéseit? Ki módosítaná azonnal a webáruházban látható árat, amikor a nagyker árat változtat. Ki szedné le a webről a már nem kapható termékeket? És így tovább...

2017. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!