Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A youtuberek hogyan kapják...

A youtuberek hogyan kapják meg a csomagokat/ leveleket, úgy hogy nem adják meg a saját lakcímüket, hanem valami más helyet írnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én is egy videós vagyok, ilyen vlogger féle és már páran írtak nekem, hogy küldenének rajzokat, amiket készítettek, vagy hogy ha partnercég keres, akkor ők néha csomagokat is postáznának.


Viszont, a saját lakcímemet nem szívesen adom meg, érthető okok, hogy nehogy valami "őrült" rajongó idejöjjön és zaklasson, meg amúgy sem jó az ilyeneket ennyire publikusan kezelni szerintem.


Néztem más videósokat, pl Maris, Csipesz, vagy Viszkok Fruzsi, de még sokan másoknak is, hogy lehet nekik küldeni dolgokat, és ilyen random címek vannak ott megadva, ami tuti, hogy nem az ő lakhelyük.


Szóval, ha valaki tudja, hogy hogyan lehet ezt megoldani, kérem írja meg, egyre nagyobb szükségem van erre az opcióra, szóval nagyon sokat segítenétek.


Voltam postán is, hogy igényeljek postafiókot, de nem értették meg valahogyan azt, hogy nem szeretném a saját címemet elmondani az embereknek, csak a postára hozzák és akkor onnan én átveszem, pl hogy ha küldenek egy emailt, vagy ilyen papírt, hogy csomagom jött.


Nincs több ötletem, hogy kit kérdezzek meg.


Köszönöm szépen :)



#posta #Budapest #videózás #YouTube #Magyar Posta #vlogger #youtuber karrier #magyar postaszolgálat
2017. jún. 29. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig postafiókkal lehet megoldani. Nem vágom mit nem értettek ezen, ennek a szolgáltatásnak ez a lényege.
2017. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Az persze lehet, hogy ja postafiókot akarsz nekik meg kell adnod a lakcímed, de ez nem lesz nyilvános adat harmadik személy számára.
2017. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ők úgy csinálják, hogy megkérnek egy ismerőst, ennyi a titok. Például az a Maris nevű csaj valami kft. címére szokta kérni a csomagokat, nyilván egy rokonáé vagy ismerőséé a cég, és ott veszi át. Ebben nincs semmi extra, csak kell hozzá egy ismerős.

Postafiók bérlése felesleges, mert azt levelekre találták ki és nem csomagokra. Továbbá az nincs ingyen. Ellenben létezik egy ingyenes megoldás: "postán maradó" címzéssel kell kérni a csomagokat. Például ha a Kossuth utca 25. a kiválasztott postádnak a címe, akkor azt a címet adod meg a videóban, és a postán veszed át a csomagot. Ez bármelyik posta lehet, tehát még csak nem is a saját lakóhelyeden... Az egyetlen adat, ami kiderül ilyenkor, az a valódi neved, hiszen azt kell a csomagra írni. Ha szégyelled a neved, akkor nincs mit tenni, akkor szerintem hagyd is abba az egészet.

2017. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Három lehetőség van:


1. Postafiók

2. Partnercég címe

3. Saját cím

2017. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megállapodhatsz egy kisebb céggel (pl. ismerős/rokon cége), hogy az ő címüket add meg és akkor nem kell kiadnod a saját lakcímedet. az üzleti életben hivatalosan is létezik székhely szolgáltatás, amikor cégeket (gyakran sok céget is) egy másik cég címére jelentenek be. így hivatalosan akár ugyanabban a lakás/irodában is egy csomó cég működik papíron, miközben mindegyik máshol működik valójában (vagy persze egy csomó ilyen cég csak papíron létezik és mindenféle trükközésre használják). minden esetre vannak ennek törvényes és legális módjai, te is meg tudod oldani ügyesen.
2017. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!