Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valakinek működött részvényekk...

Valakinek működött részvényekkel vagy árfolyammal kereskedni?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék ezzel foglalkozni, mivel szerintem lehet vele pénzt keresni, még a nem is sokat. Tudom, hogy "ez bonyolult, inkább menjél tescozni", de én mindig is szerettem a kihívásokat, és szeretem, ha valami nem egyszerű. Tudna esetleg valaki segíteni, hogyan álljak neki?

2017. júl. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi tőkéd van?
2017. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Kb. havonta van egy ilyen kérdés. Én mindig írtam egy időben hogy ne csináld, mert csúfos bukás lesz a vége. Persze mindig leszóltak, most is le leszek pontozva.


Tőzsdén magánszemélyként esélyed sincs, több száz olyan cég versenyzik egymásért a te pénzedért ahol matematikusok és fizikusok hada dolgozik.

2017. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apukàm fiatalon kezdte,22 évesen,akkor voltak csúnya bukásai. Csomó pénze volt az egyetem alatt,majd rá egy évre MINDENT elveszített.

Csak közben közgazdász diplomája lett és most 40 évesen tőzsdézik,de óvatosan,mert tanult a dologból.

Most már jól megy neki.

2017. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as


Csak tőzsdézik vagy mellette dolgozik is?

2017. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dolgozik is,bankár.
2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!