Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amerikából beszállítás? Mit...

Amerikából beszállítás? Mit érdemes az USA-ból importálni

Figyelt kérdés

Kedves tagok,


Amerikában vagyok jelenleg és szerencsére felszabadult egy kevés pénzem, ezért szeretnék üzletszerűen beszállítani valamit Magyarországra.

Gondoltam ruhákra, elektronikai készülékekre és egyéb kiegészítő tárgyak vételére, amelyeket online értékesítenék.

Viszont jelenleg itt elég sokat dolgozok, ezért nem tudom a piacot igazán feltérképezni, ezért fordulok hozzátok. Van-e esetleg ötletetek, hogy mit lehetne jelentős profittal az országba szállítani?

A másik kérdés pedig, hogy jogilag ezeknek mi a szabályozása? Amennyiben nem kereskedelmi nagyságban hoznék be, akkor nem köthetnek bele semmibe, ugye?

500 ezer forint-1millió forint között tudnék kb. erre fordítani.

Előre is köszönök minden ötletet és információt.



2017. júl. 26. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Vám, áfa, szállítási költség kb +40%, és akkor még nincs hasznod.

Elektronikai eszköz szerintem felejtős, más hálózati dugó, és más hálózat van kint.

Az olcsó török, és kínai ruhákkal nem tudsz versenyezni.

Az online rendelők jelentős része telefontokot, kiegészítőket Kínából rendel 2000-3000 ft szinte bármit, szállítással együtt, és arra se vámot, se áfát nem kell fizetni.

2017. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!