Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » SOS! Egyéni vállalkozáshoz...

SOS! Egyéni vállalkozáshoz rendelkeznem kell adott szakképesítéssel?

Figyelt kérdés
Teszem azt festő munkát vállalok,amihez szakképesítés kell,de nem én végezném el a munkát,hanem egy szakképzett alkalmazott,vagy szakképzett alvállalkozó?Hétfőn ,vagy szerdán megyek az önkormányzathoz,mert le akarnak húzni bizonyos tevékenységeket. Tőllem kérik a szakképesítést. A festést csak példának írtam,de az is benne van vállalkozásban,de úgy voltam vele,ha bejön valami,felveszem xy festőt. Páv jogosítványt kérnek töllem még és erdészetit.

2017. szept. 10. 12:08
 1/5 anonim válasza:
Igen rendelkezni kell, vagy olyan alkalmazott kell aki rendelkezik.
2017. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tevekenysegtol fugg, egyesekhez kell kepesites, masokhoz engedely, de a legtobbhoz egyik sem.
2017. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Muszáj nekem állandóra alkalmazni,akkor is ha nincs épp olyan munkánk? Teszem azt egy évben 3 munka lenne . Most én erre alkalmazzak valakit állandóra?
2017. szept. 10. 12:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezekhez kell képesítés. Tisztába is voltam vele,de úgy voltam,hogy ha jön rá munka,akkor felveszem a képesítéssel rendelkező ismerősöm.
2017. szept. 10. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne EV legyél hanem Bt. vagy valami hasonló.
2017. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!