Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Könyvesbolt nyitására/átvételé...

Könyvesbolt nyitására/átvételére is alkalmas pályázati lehetőség?

Figyelt kérdés
Inkább csak kíváncsiságból kérdezem, hogy nem tud valaki véletlenül olyan jelenleg is nyitott, vagy a közeljövőben megnyíló pályázati lehetőséget, amivel esetleg átvehető lenne bezárt könyvesbolt? Főleg olyat keresnék, ami új vállalkozásként is elérhető (ilyen sajnos nem sok van manapság...)

2017. szept. 20. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Minden évben van kiírva minden megyében.

Esetleg MVA mikrohitel.


Ezek főként amik kezdő vállalkozásokat érintők.

2017. szept. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nekem sajnos nem jó, ill. ehhez csak vissza nem térítendő érdekelne, hitel nem. Volt egy pár hónapja egy olyan mikrohitel is, amit ugyan felvehetett induló vállalkozás is, és nem kellett hozzá biztosíték sem (ill. arra terhelték volna rá, amit veszek belőle), csak alap kezességvállalás, de a keret sajnos kimerült, ill. azt nem ehhez vettem volna fel.
2017. szept. 22. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy tönkrement könyvesboltok újranyitására nem pazarolnak adóforintokat. Nézd meg, nemrég bukott be az egyik hatalmas lánc. A bezárt boltok általában nem véletlenül mennek tönkre.
2017. szept. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra ált. külön opciók is vannak, ha csődbe ment cég ingóságait/ingatlanait venné át valaki. Egyébként meg miért ne "pazarolnának" adóforintokat (egyébként EU-s adóforintokról beszélünk)? Az a bizonyos lánc a tulajdonos hibájából ment tönkre, nem a piac miatt, és az egyes boltok jó részét már át is vette valaki (nagyrészt a másik két hálózat), de sajnos az én lakhelyemen azóta is üresen áll a sok évtizedes múltra visszatekintő patináns könyvesbolt...
2017. szept. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!