Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » TV monitor szerviz indítása....

TV monitor szerviz indítása. Megéri?

Figyelt kérdés
A fenti kérdésre keresem a választ de egyelőre nem tudom, hogy az igényeimnek megfelelő összeget meg tudnám-e ezzel keresni. Egyéni vállalkozóként KATA rendszerben gondolkodom, de jöhetnek az ötletek. :-) A környéken nem nagyon van ilyen, szerintem lenne kereslet rá. Olyanok válaszát várom akik hasonló üzletet visznek és ha nem gond egy összeget is írjanak ha lehet.

#TV #monitor szerviz
2017. okt. 16. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

(különosen neked, mert itt kérded)

2017. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor hol kérdezzem?
2017. okt. 16. 18:26
 3/10 SzuDa ***** válasza:
65%
Ezt sajnos nem lehet 100%-ra megmondani, hogy megéri-e, még nagyon alapos utánajárással sem.
2017. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

manapság már egyáltalán nem divat...kivéve akik még konzervatívak, és továbbra is a CRT tv-jüket használják, vagy olyan olcsó lcd tv-jük van, amit nem vinnének el 5-10ezer Ft-ért megcsináltatni, ha azon a pénzen inkább vesznek egy használt másikat.


a másik véglet az a 4K smart tv-s, áruhiteles emberek...na azok meg inkább elviszik egy hivatalos szervízbe, még akkor is, ha 25-30 km-re van.

meg gondolom neked sem lenne ahhoz olyan felszerelésed/alkatrészforrásod, hogy smart tv-ket javíts.

2017. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek a hozzászólását!


Nem egyszerű az biztos. Kisebb valószínűségekkel már operáltam, de még nem sikerült az emberi tényezőket belevonni... :-)


Igen, a monitorok kissé gázok mert bírják is, illetve használtan már jobb venni egy másikat de csak egy bizonyos méret/felbontás alatt.


A TV-k már nem ennyire bizonytalanok szerintem. 80cm képátló környékén még a használtak is elég drágák, szerintem jobb megjavítgatni.


Drágább, de 2 hónappal a garancia lejárta után tönkrement TV-t érdemes inkább szervizelni szerintem.


A gond tényleg az amiket írtatok, még gondolkodom rajta erősen. Minden észrevételt szívesen fogadok privátban is.

2017. okt. 16. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem éri meg!

Nem fogom javíttatni az LCD tévém, ha elromlik, egy bizonytalan szervízben.

Ha 60 k-ért full hd-s tévét lehet venni, inkább megveszem azt, 1 év garanciával.

A javított tévékre mennyi garanciát adnál?


Neked egyébként ez a szakmád?

2017. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.


Lehet én csináltam hülyeséget, hogy a 70 ezres tv-m megcsináltam 8-ér, mert csak led sor hibája volt és nem vettem újat. Megtehettem volna, de elvi okokból nem. (Egyszerűen felháborít, hogy a technikát kidobjuk egy hibás kondi, vagy egy 1500 Ft-os alaplap miatt.) Ok az olcsó voltbele, de elmegy még két évet.


Van szakmám jó keresettel, de kissé megeröltetővé kezd válni, így váltani szeretnék valamire amihez értek is és pénzt is lehet keresni vele.


Lehet mégsem ez lesz az... :-)

2017. okt. 17. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Lakásomtól 100m-re van 1 pali aki ezzel foglakozik, elvittem hozzá a monitoromat, erre megígérte, hogy 3-4 héten belül sort kerít rá, mert sok a munkája.


4 hét után vettem egy újat, mert még mindig nem volt kész, újabb 3 hétre rá csengetett meghozta, késés miatt 1000Ft-ot kért, kondicsere volt csak.

2017. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Erre számítottam, mert igény az volna rá. A kérdés az, hogy napi 6-7 valódi munkaórával mennyit lehetne keresni. Ahol voltam, ott is hegyekben álltak a TV-k, monitorok.


Mekkora városban volt ez az eset? Csak létszám kell kb, semmi konkrétum.


Köszi!

2017. okt. 17. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:

1000 fős falucska, a pali főállásban egy cégnél szerelő, tehát ez csak a mellék bevételét adja, de az a jó benne, hogy szemben egy szervizzel itt nincsen vizsgálati díj.


Amennyiben nem tudja megcsinálni ezt közli és nem kell kifizetni, vagy ha sokba kerülne, akkor rákérdez, hogy mi legyen.

2017. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!