Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan készíthetek telefonos...

Hogyan készíthetek telefonos alkalmazást, ami kereskedelemmel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy alkalmazásötletem, egy olyan alkalmazást szeretnék, ami részben kereskedelemmel kapcsolatos. Azt tudom, hogy létezik olyan opció, hogy megíratom/megírom én magam az alkalmazást, de arra lennék kíváncsi, hogy a "kereskedés" miatt mennyiben változik ez a dolog. Gondolom, be kell valahol jelenteni, adózni esetleg, nem tudom, talán valahogy levédetni, sajnos fogalmam sincs, mik a lépések. Teljesen laikus vagyok, kb. csak az ötletgazda lennék. :) Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 17. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezt kicsit kifejthetnéd, mert kb bármire ráillik, amit leírtál :)
2017. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy full maszlag amit leírtál. Összeszednéd a gondolataidat mielőtt ideböfögsz egy kérdést? Kérlek.
2017. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hű, tényleg, rettenetesen igénytelenül fogalmaztam... Direkt nem szerettem volna konkrétumokat írni, csak annyi lett volna a kérdésem, hogy hol tudok a telefonos alkalmazáskészítésnek utánajárni (nyilván a google-on kívül), illetve egy olyasmi alkalmazás elindítása, mint pl. a vateráé, milyen előzményekkel jár. Nem értem, mire fel a bunkó hangnem, szerintem normálisan leírtam, hogy egyáltalán nem értek a dologhoz. :) Azért köszi a hatalmas segítséget! ;) Így érdemes hozzáállni egymáshoz.
2017. okt. 17. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alkalmazásokhoz nem nagyon értek (még), de a vaterához hasonlítottad, ha webáruházban gondolkodunk ott bérelni is lehet egy felületet, vagy pedig megvásároljuk, azaz fejlesztjük mi magunk azt. Na, valami ilyesmi kell, hogy legyen az appoknál is, mert ingyen semmi sincs. Itt szolgáltatóknál kell érdeklődni. Ha az az app olyasmi, mint egy webáruház, ahol fizetés is történik, a fizetéshez szerződnöd kell bankkal. Ha kereskedsz, nem árt valami áru.

Alkalmazáskészítésre linkelek tanfolyamot, még személyesen nem ismerem őket, de szimpik:

[link]

Remélem, valamit azért segítettem.

2017. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!