Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Milyen otthon végezhető munkát ajánlotok a lenti feltételek alapján?

Sziasztok. Munkám mellé szeretnék csinálni valamit, amiből akár késöbb saját vállalkozást lehetne indítani.

Bármi szóba jöhet, amit rövidebb tanfolyamokkal el lehet sajátítani. Össze vissza dolgozom 12 órába nappal éjjel, hold dolgozok egyhuzamba 3-4 napot majd 2-3 pihi hol 1 napos pihenők vannak. Ez mellé szeretném.

Gondoltam a fényképezésre, elkezdeni valami egyszerübb természetfotókkal, majd esküvői fotók stb.

Köszönöm.

2017. okt. 27. 17:45  Privát üzenet  

A válasz
DeadlyMuffin420 nevű felhasználó válasza:

Az otthonodban fogsz tartani esküvőket? Mert máshogy nem tudom elképzelni az otthoni fényképész munkát.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. okt. 27. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem. Irtam, hogy kesobb vallalkozast inditanek.

# 2/2Időpont 2017. okt. 28. 03:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Otthon melege program 2017 lakásfelújítás érdekelne, nem tudom, hogy elindult e már, feltételek, mi szükséges hozzá?
Mennyiből lehet kihozni egy építkezést ilyen feltételek mellett?
Kisgyerekesek! Mik azok a "feltételek" amelyek megléte esetén a férjnek/apának jó hazatérni, jó együtt lenni a családjával?
Mikor és hogyan tudok jelentkezni az Otthon Melege Program nyílászáró csere pályázatára? Mik a feltételek?
Milyen kisállatot ajánlotok benti tartásra? Az a fontos, hogy szép, különleges és kedves legyen. (feltételek lent)
Ha választhatnátok, és nem lennének feltételek, milyen kutyust tartanátok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!