Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büfé nyitás? Többi lent

Büfé nyitás? Többi lent

Figyelt kérdés
11 vagyok tudom hogy ezt az élet dönti el, de én felnőtt koromban éttermet akarok nyitni. Attól még nagyon messze vagyok, tudom. Ezért akarok kisebb dolgokba kezdeni Pl.: Járok a faluban és adok 1 db sütit 200 ft-ért (amit én készítettem), Apukámmal, családdal büfé nyitás. Szerintetek sikerülne most a süti adás, vagy a büfé? mi kell hozzá? Mert hallottam már engedélyekről is. Minél olcsóbban szeretném elérni célomat.

2017. dec. 31. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
11 évesen neked nem ez a dolgod.
2017. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

" tudom hogy ezt az élet dönti el"

Nem, ezt te döntöd el. De 11 évesen még valóban nem ennek van itt az ideje. sütit nem árulhatsz csak úgy, ahhoz valóban engedélyek kellenek. Vagy ha igen, akkor csak feketén. Büfét nyitni viszont nem lehet feketén.

2018. jan. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bak Norbert ***** válasza:
33%

Első lépésben apud pályázzon meg egy középiskolai büfét másodállású vállalkozóként vagy foallasban csinalja egymaga ha van hozzá képesítése. 4-500.000-et bele kell tenni, de termel annyit hogy tudjatok fejlődni. Süti felejtős és bonyolult de attól többet fognak hozni a sulis rendezvények alapból. Nyáron meg strand büfé vagy Balaton , esetleg pub, streetfood büfé pl. Majd két év után nyithat újabbat mellette, ha jól firgatja vissza a bevétel fejlesztési összegeit. Mire 18 leszel és nem rontjátok el addigra már egy komplett működő hálózatot tudsz atvenni vagy részt venni a működtetésben.


Saját tapasztalat.

2018. jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!