Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angliában vagyok egyéni...

Keszy-Harmath Zoltán kérdése:

Angliában vagyok egyéni vállalkozó. Szeretnék magyarországon másodállású válakozási engedélyt kiváltani. Elfogadják az angliai egyéni vállalkozásomat főállásnak? Ha igen, mi a menete a kiváltásnak ez esetben?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 07:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból értelmetlen lenne és nem is feltétlen járható. Ha az angol ltd lenne akkor már másabb a képlet, de itt ugyanazt csinálnád voltaképpen és az sem biztos hogy hazai adószám kiváltásra lennél kötelezve,( bár én csak kft kapcsán vagyok jobban képbe) arról nem beszélve hogy azért Angliában az àfakör határa is többszöröse a hazainak.Tehát még csak indokolt sem lenne szerintem.Bár,lehet valami miatt ezt másképp látod.
2018. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!