Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes kriptovaluta bányászat...

Érdemes kriptovaluta bányászattal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Mennyire életképes egy ilyen üzlet? Természetesen milliós, tízmilliós kezdőtőkével.

2018. jan. 2. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kerdest itt kell feltenned, ez biztosan nem a te bulid.
2018. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről már lemaradtál öcsi
2018. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem fog működni a magyar ÁFA + ipari Áram ára miatt. Fut még a szekér.. úgy 2020-2024 körülig, de nagyban már nem éri meg gondolkodni. Ha meg igen, akkor szerintem Ausztria, vagy szlovákia... ott úgyis hűvösebb van, kevesebet kell hűtésre költeni :D
2018. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igazuk van sajnos az előttem szólóknak ez már nem annyira megérős, kivéve ha nagyon olcsón tudod szerezni az áramot valamilyen okból, akkor egy 1-2 milliós befektetésből már egy havi 200-300 ezer ft ot ki lehet hozni
2018. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MEgéri ha olcsó az áram??? netán drága lenne?.. Itthon a nappali áram kb 35-36 Ft, az éjszakai meg kb 23 Ft

Ezzel ha átlagolunk (bányászgép éjjel nappal megy) kb 30 Ft. ami megfelel kb 0,12 centnek... máshol is ennyi.

NEkem a 3 1080 TI-nek az áramköltsége durván száolva 17500Ft körül van (5100/kártya a maradég a rednszszer)

És ha azt számolom, hogy 1 kártya hoz havi 55-57 ezer Ft-ot, akkor az áramköltség durván a nyereség tizede, ami azért szerintem nem vészes. Más olcsóbb és vega/AMD kártyákról nem tudok nyilatkozni, mert nincs. De a 1080 Ti szépen teszi a dolgát, és áram ide vagy oda, fél év alatt lazán kitermeli a saját árát.

2018. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha ekkora baj az áram nektek, gondolom gyertyával megy a világítás. elenyésző az áramköltség a bevételhez képest.
2018. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!