Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vissza nem térítendő állami...

Szántór kérdése:

Vissza nem térítendő állami támogatás?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy szeretnék balatonon venni egy vendéglőt 21 vagyok de ki egészítésnek lenne állami támogatás ugy hallotam van fiatal pályakedői vissza nem térítendő állami támogatás rendelkezésemre áll 10millio tőke van e valami ilyes féle támogatás vagy merre tudnák utánna járni köszönöm

2018. jan. 28. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

"tudnák" :D a két szép szemedért nem fognak állami támogatást adni.


amire te gondolsz, az a vállalkozz fiatal program, de az sem úgy működik, hogy osztogatták a pénzeket.

2018. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 milliót adnak.

16-ból nem veszel vendéglőt a Balatonon.

6 hónapos képzésen részt kell venni, és szerintem ingatlan vásárlást nem támogatnak.

Plusz kell működési tőke, berendezés, rengeteg átírás, engedélyek. Csak ezek simán elvisznek 2-3 milliót.

2018. jan. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!